Grudzień 2017

Intencje Mszy świętych

01.12 – 31.12.2017

Piątek 01.12
godz. 17.00
+ Andrzej Kapusta od córki
Sobota 02.12
godz. 17.00
  • + Irena 5 roczn. śmierci i Mieczysław Stawowscy z zmarli rodz.
  • + Andrzej, Rozalia, Kazimierz

Niedziela 03.12

godz. 8.00
+ Agnieszka i Józef Guzik
godz. 10.30
+ Józef Ochmański, + Franciszek Pac i Maria żona
Poniedziałek 04.12
godz. 17.00 
+ Katarzyna i Jan Zaborowscy
Wtorek 05.12
godz. 6.45
+ Anna i Leon Boroń i zm. z rodziny
Środa 06.12
godz. 17.00
+ Maria i Mieczysław Janas, synowie Stanisław i Józef i córka Anna
Czwartek 07.12
godz. 6.45
+ Anna Litewka od sąsiadów
Piątek 08.12
godz. 6.45
+ Leszek Kapusta od rodz. Mazur
 
godz. 17.00
+ Stefania (ona) i Andrzej Bębenek
Sobota 09.12
godz. 17.00
  • + Mieczysław Nowak i + Ewa Nowak (synowa)
  • + Barbara, Tomasz Boroń, córka Teresa

Niedziela 10.12

godz. 8.00
+ Anna Rospond
+ Anna i Władysław
godz. 10.30
+ Franciszek Nędza 2 rocznica śmierci
Poniedziałek 11.12
godz.17.00
+ Krzysztof Hudzik
Wtorek 12.12
godz. 6.45
+ Anna Litewka od sąsiadów
Środa 13.12
godz. 17.00
+Franciszek i Leokadia Kwiecińscy i syn Tadeusz
Czwartek 14.12
godz. 6.45
+ Anna Litewka od sąsiadów
Piątek 15.12
godz. 17.00
Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. dla Pielgrzymów do Kalwarii i ich rodzin.
Sobota 16.12
godz. 17.00
+ Tadeusz Stelmach

Niedziela 17.12

godz. 8.00
+ Andrzej Kapusta od córki Lucyny
godz. 10.30
+ Eugeniusz Ożóg
godz. 16.00
Zmarli Bracia z Róży Mężczyzn z Jeziorzan
Poniedziałek 18.12
godz. 17.00
+ Rozalia i Józef Królik
Wtorek 19.12
godz. 6.45
+ Anna Litewka od sąsiadów
Środa 20.12
godz. 17.00
+ Apolonia Makowska 1 rocznica śmierci
Czwartek 21.12
godz. 6.45
+ Anna Litewka od sąsiadów
Piątek 22.12
godz. 17.00
+ Danuta Kolasa, + Anna Kapusta, mąż Władysław Kapusta, syn Władysław Kapusta od całej rodziny
Sobota 23.12
godz. 17.00
  • + Aniela Matys
  • + Andrzej Kapusta od rodz. Królikowskich

Niedziela 24.12

godz. 8.00
+ Maciej i Zofia Królikowscy, + Jan i Franciszka (ona) Sobesto i + Franciszek Sobesto
godz. 10.30
+ Bronisława (ona) 15 roczn. śmierci i + Jan
godz. 24.00
  • + Jan i Zofia Tyrała
  • + Zofia i Wojciech Guzik

Poniedziałek 25.12

godz. 8.00
+ Andrzej Kapusta od żony
godz. 10.30
+ Piotr i Natalia Ryba

Wtorek 26.12

godz. 8.00
+ Władysław Adamczyk od rodziny Kapustów
godz. 10.30
+ Kazimierz Zajda 12 rocznica śmierci
Środa 27.11
godz. 7.00
Zmarli Wypominani w wypominkach rocznych
Czwartek 28.12
godz. 7.00
+ Anna Litewka od sąsiadów
Piątek 29.12
godz. 7.00
+ Józef Królik od Cecylii i Józefa Sroka
Sobota 30.12
godz. 7.00
+ Anna Litewka od sąsiadów

Niedziela 31.12

godz. 8.00
+ Stanisław Michałek od syna Mieczysława z rodziną
godz. 10.30
+ Stanisław Stopa 1 rocznica śmierci
godz. 15.00
+ Małgorzata Sikora