IV Niedziela Zwykła - 28.01.2018

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

• w środę - wspomnienie św. Jana Bosko - prezbitera
  • w piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego – Msze św. rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17.00. Spowiedź św. w piątek pół godziny przed Mszą św. To też I piątek miesiąca lutego i XXII Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Odwiedziny chorych wyjątkowo w pierwszy piątek od godz. 14.00.
  • w sobotę -  I miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Matki Bożej, połączona z aktem ofiarowania Sercu Maryi.

Msze św. w tym tygodniu:

• we wtorek, czwartek i piątek o godz. 7.00;
  • w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 17.00.

Nasi lektorzy (wczoraj 27.01) zakwalifikowali się do etapu rejonowego w halowej piłce nożnej, zajmując I miejsce w rozgrywkach ministrantów i lektorów. Gratulacje.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w tym tygodniu: Paniom Jolancie Przebidna, Barbarze Jedynak, Mari Rosek oraz panom Władysławowi Karolus, Mieczysławowi Michałek.

Dzisiejsza składka inwestycyjna za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. W ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego przez trzy kolejne niedziele wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Po Mszy św. o godz. 8.00, która będzie trwała do Mszy św. o godz. 10.30. Zachęcam do modlitwy przed Chrystusem Eucharystycznym.