Zaproszenie na #jasełka20

Słuchanie historii to jeden z najważniejszych sposobów poznawania świata oraz rzeczywistości. Nasza parafialna Oaza oraz Służba Liturgiczna po raz kolejny pragną zaprosić na opowiedzenie historii Bożego Narodzenia, przez przedstawienie jasełkowe.

Wcielając się w rolę biblijnych postaci obecnych przy Narodzeniu Chrystusa, młodzież będzie chciała pokazać, jak dzisiaj My - w naszych różnych sytuacjach - możemy przyjmować to Boże Narodzenie.
Po raz pierwszy przedstawienie jasełkowe odbędzie się dwa razy. Zapraszamy na spektakle, które odbędą się o godzinie 15:30 w niedzielę 5 stycznia i w Święto Trzech Króli 6 stycznia. Po przestawieniu przedłużymy radość Bożego Narodzenia przez kolędowanie wspólnie z naszymi wszesnoszkolnymi parafianami.

Warto przyjść. Nie tylko z dziećmi :)