Intencje Mszy świętych
01.02 – 28.02.2018
Czwartek 01.02
|
godz. 7.00
|
+ Stefan Madej (od siostry Krystyny z dziećmi)
|
Piątek 02.02 Ofiarowanie Pańskie |
godz. 7.00
|
+ Maria, Błażej, Jan Gruca
|
godz. 17.00
|
+ Agnieszka i Władysław Matuzik
|
|
Sobota 3.02
|
godz. 17.00
|
+ Stanisław Trojan i Władysława żona
|
Niedziela 04.02 |
godz. 8.00 |
+ Józefa (ona) Adamczyk 10 rocznica śmierci
|
godz. 10.30 |
+ Małgorzata Sikora 3 rocznica śmierci
|
|
Poniedziałek 05.02
|
godz. 17.00
|
+ Rozalia i Józef Sobesto
|
Wtorek 06.02
|
godz. 7.00
|
+ Stefan Madej (od brata Józefa z rodziną).
|
Środa 7.02
|
godz. 17.00
|
+ Stanisław Nędza
|
Czwartek 8.02
|
godz. 7.00
|
+ Stefan Madej od Zakładu Pogrzebowego Vładex z Liszek
|
Piątek 9.02
|
godz. 17.00
|
Od Róży Kobiet ze Ściejowic w intencji Rodzin naszej Parafii
|
Sobota 10.02
|
godz. 17.00
|
+ Józef i Melania Zajda
|
Niedziela 11 .02 |
godz. 8.00 |
+ Józefa (ona), Jan Adamczyk i syn Władysław
|
godz. 10.30 |
+ Tadeusz Janas i zmarli z Rodziny
|
|
Poniedziałek 12.02
|
godz.17.00
|
Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin dla Władysławy
|
Wtorek 13.02
|
godz. 7.00
|
+ Stefan Madej od rodz. Kapusta
|
Środa 14.02 Popielcowa |
godz. 7.00
|
+ Leszek Kapusta od brata Zbyszka z rodziną
|
godz. 17.00
|
+ Jan Grzesiak
|
|
Czwartek 15.02
|
godz. 7.00
|
+ Stefan Madej od bratanka Janusza
|
Piątek 16.02
|
godz. 17.00
|
Zmarli z rodzin pielgrzymujących do Ludźmierza i na Krzeptówki w październiku 2017 roku
|
Sobota 17.02
|
godz. 17.00
|
+ Andrzej Tyrała i Helena żona
|
Niedziela 18.02 |
godz. 8.00 |
+ Andrzej Kapusta
|
godz. 10.30 |
+ Józef Królik od syna Mateusza
|
|
godz. 16.00 |
+ Józef Janas
|
|
Poniedziałek 19.02
|
godz. 17.00
|
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców
|
Wtorek 22.02
|
godz. 7.00
|
+ Józef Pac (od Zakładu Pogrzebowego Vładex z Liszek)
|
Środa 21.02
|
godz. 17.00
|
+ Andrzej Kapusta
|
Czwartek 22.02
|
godz. 7.00
|
+ Józef Pac od Anny i Stanisława Sucha z rodziną
|
Piątek 23.02
|
godz. 17.00
|
|
Sobota 24.02
|
godz. 17.00
|
+ Stefan i Władysława Przebidna, + Kazimierz Palka
|
Niedziela 25.02 |
godz. 8.00
|
+ Weronika Kubiś, + Aniela i Andrzej, + Władysław Przebinda
|
godz. 10.30
|
+ Eugeniusz Królik, syn Eugeniusz i syn Józef
|
|
godz. 16.00
|
+ Walenty, Władysława (ona) + Jan Andrzejewscy
|
|
Poniedziałek 26.02
|
godz. 17.00
|
+ Leszek Kapusta (od Janiny i Edwarda Gruca)
|
Wtorek 27.02
|
godz. 7.00
|
+ Władysław Adamczyk (od rodz. Cycaków z Myczkowiec)
|
Środa 28.02
|
godz.17.00
|
+ Zmarli Wypominani w wypominkach rocznych
|