Odpust parafialny 2018

Niedziela kończąca oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, jest wyjątkowym dniem dla naszej wspólnoty parafialnej. Obchodzone w tym dniu w całym Kościele Święto Miłosierdzia Bożego jest w pewien sposób dniem "imienin" naszej parafii, w którym szczególnie kierujemy nasze myśli i modlitwy w stronę największego przymiotu Boga, jakim jest właśnie Boże Miłosierdzie.

Tegorocznej uroczystości odpustowej przewodniczył nasz wielkopostny rekolekcjonista, x. Dariusz Mroczek SCJ. W swojej homilii przywołał on wiele przykładów interwencji Boga w życie człowieka. Ukazał również, że Bożego Miłosierdzia bardzo często doświadczamy przez innych ludzi, z którymi na co dzień żyjemy.

W celebrację uroczystej Eucharystii i procesji włączyło się w tym dniu wielu z nas. Gościliśmy również w tym dniu chór „Gaudium” z Kłaja oraz Orkiestrę Dętą z Zieleniec.

Więcej zdjęć z tego dnia można zobaczyć klikając tutaj.