Przyjęcie nowych ministrantów

Każdy młody człowiek szuka miejsca, gdzie mógłby czuć się swobodnie, a także mógłby rozwijać się duchowo.  Ostatnie miesiące były wyjątkowe  dla sześciu chłopców z naszej parafii. W tym czasie,  przygotowywali się oni do wstąpienia w szeregi naszej parafialnej Służby Liturgicznej. Nabywali potrzebnych umiejętności i wiedzy, niezbędnych do godnego posługiwania podczas Mszy Świętych i nabożeństw. 

W ostatnią niedzielę roku kościelnego, podczas uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata -  Hubert Setkowicz, Łukasz Matczyk, Bartosz Baczewicz, Patryk Więckowski, Oliwier Skrzyński i Aleksander Rytel - przyjęli uroczyste błogosławieństwo do posługi ministranta.

Niech czas posługi, będzie dla nich czasem wzrostu wiary  i budowania postawy prawego człowieka, gotowego służyć Bogu i drugiemu człowiekowi!