Intencje Mszy świętych
1 stycznia – 31 stycznia 2023
Niedziela 01.01 |
godz. 8:00
|
za Parafian
|
godz. 10:00
|
+Władysław Adamczyk
|
|
godz. 15:00
|
+Maria +Władysław Przebinda od Haliny i Zdzisława Widurek
|
|
Poniedziałek 02.01
|
godz. 7:00
|
+Helena Janas od córki Małgorzaty, synów Mariana i Tadeusza
|
Wtorek 03.01
|
godz. 7:00
|
+Franciszek Janas od wnuka Macieja
|
Środa 04.01
|
godz. 7:00
|
+Adela Nędza od Elżbiety i Andrzeja Strumińskich z dziećmi
|
Czwartek 05.01
|
godz. 7:00
|
+Helena Janas od wnuka Marcina z rodziną
|
Piątek 06.01 |
godz. 8:00
|
+Ewa Nowak +Mieczysław mąż
|
godz. 10:00
|
+Rozalia +Władysław Karolus w rocznicę śmierci od wnuków Karolusów
|
|
godz. 11:30
|
za Parafian
|
|
Sobota 07.01
|
godz. 7:00
|
Za zmarłe Członkinie z III Róży Kobiet
|
Niedziela 08.01 |
godz. 8:00
|
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pielgrzymów
i Ich Rodzin, którzy nawiedzili sanktuaria w Bliznem i Starej Wsi |
godz. 10:00
|
+Józefa (f) Adamczyk 15 rocznica śmierci
|
|
godz. 11:30
|
+Aniela Sobesto od Marii Rosek
|
|
Poniedziałek 09.01
|
godz. 7:00
|
+Tomasza Boroń od brata Stanisława
|
Wtorek 10.01
|
godz. 7:00
|
+Stefan Rosek od syna Piotra z rodziną
|
Środa 11.01
|
godz. 7:00
|
+Franciszek Skrzyński od Ryskalów
|
Czwartek 12.01
|
godz. 7:00
|
+Stanisław Grzesiak – 3 rocznica śmierci
|
Piątek 13.01
|
godz. 17:00
|
+Jan Kapusta od syna Adama z żoną
|
Sobota 14.01
|
godz. 7:00
|
+Franciszek Skrzyński od Ewy i Jacentego Przebinda
|
Niedziela 15.01 |
godz. 8:00
|
+Edward Sotwin 2 rocznica śmierci
|
godz. 10:00
|
+Janina Gruca od męża Edwarda
|
|
godz. 11:30
|
Dziękczynna z prośba o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Patrycji Róży Matczyk w 1 rocznicę urodzin oraz dla Kingi w 3 rocznicę urodzin
|
|
Poniedziałek 16.01
|
godz. 7:00
|
+Stanisława Sikorska od chrześniaka Tadeusza z rodziną
|
Wtorek 17.01
|
godz. 7:00
|
+Helena Janas (z d. Raputa) od wnuków Królik z Jeziorzan z rodzinami
|
Środa 18.01
|
godz. 7:00
|
+Helena Kubiś od córki Ireny z mężem
|
Czwartek 19.01
|
godz. 7:00
|
+Franciszek Skrzyński od rodziny Ryskalów z Krakowa
|
Piątek 20.01
|
godz. 17:00
|
+Zofia Kucharska od sąsiadów
|
Sobota 21.01
|
godz. 7:00
|
+Tomasza Boroń brata Andrzeja
|
Niedziela 22.01 |
godz. 8:00
|
+Andrzej Kapusta 6 rocznica śmierci
|
godz. 10:00
|
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego dla Arkadiusza w 18 rocznicę urodzin
|
|
godz. 11:30
|
+Jacek Raputa – 10 rocznica śmierci
|
|
Poniedziałek 23.01
|
godz. 17:00
|
+Stanisław Pacułt +Czesław – brat +Rodzice
|
Wtorek 24.01
|
godz. 7:00
|
+Janina Gruca od rodziny Laszczak
|
Środa 25.01
|
godz. 17:00
|
za Wypominanych
|
Czwartek 26.01
|
godz. 7:00
|
+Zofia +Stanisław Mania – od rodziny
|
Piątek 27.01
|
godz. 17:00
|
+Stefan Rosek od córki Teresy z rodziną
|
Sobota 28.01
|
godz. 17:00
|
Dziękczynna z prośba o Boże Błogosławieństwo dla Tadeusza i Grażyny w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
|
Niedziela 29.01 |
godz. 8:00
|
O Boże błogosławieństwo dla Rodzin z II Róży Mężczyzn ze Ściejowic
i Jeziorzan |
godz. 10:00
|
za Parafian
|
|
godz. 11:30
|
+Franciszek Janas od córki Olgi z mężem Józefem i rodziną
|
|
Poniedziałek 30.01
|
godz. 17:00
|
+Adela +Franciszek Nędza od sióstr
|
Wtorek 31.01
|
godz. 7:00
|
+Helena Janas od bratowej z Piekar z rodziną
|