XIX Niedziela Zwykła- 07.08.2022

1. Trwamy w miesiącu sierpniu. sierpniu. W modlitwie pamiętajmy o pielgrzymach, którzy wyruszyli na Jasna Górę. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszach świętych - adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła paniom: Elżbiecie Mlostek, Annie Murowańskiej, Beacie Stępskiej, Zofia Sztaba oraz panu Stefanowi Kapusta.

3. Msze św. w niedziele sierpnia o godzinie: 8:00; 10:30; 12:00. Natomiast po wakacjach niedzielne Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 11:30.

4. Msze św. w tym tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę o 7:00, pozostałe dni o 18:00. W najbliższa sobotę nie ma Mszy św wieczorem tylko rano.

5. Serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną. Przedstawiciele Rady Parafialnej przeliczyli złożone ofiary, które wpłacono na konto parafialne. Zebrana kwota wyniosła: 5.881,70 zł. W tym w 25 podpisanych kopertach było 2.550,00 zł. Bóg zapłać również za ofiary wpłacane na konto parafialne.

6. W środę po Mszy św. modlitwy za wstawiennictwem św. Faustyny, a w piątek za wstawiennictwem św. Brata Alberta.

7. Zachęcam w tym wakacyjno-urlopowym czasie do lektury Gościa Niedzielnego.

8. Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek - św. Dominika, kapłana
  • Wtorek - św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • Środa - św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • Czwartek - św. Klary, dziewicy
  • Sobota - św. NMP Kalwaryjskiej

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wstawiennictwa Matki Bożej i opieki świętych Patronów.