XXVIV Niedziela Zwykła - 20.10.2019

1. "Czy Syn człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?" - pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o nasza duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.

2. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Bóg zapłać za ofiary złoże na misje. Zachęcam do modlitwy różańcowej w tygodniu godz. 17:30, a  w niedzielę o godzinie 15:00 (po różańcu dodatkowa Msza Święta.

3. W związku z Uroczystościami Pogrzebowymi Msza Święta w środę o godzinie 7.00. W tym dniu nie będzie popołudniu różańca.

4. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

5. W środę modlimy się za przyczyną bł. Hanny Chrzanowskiej.

6. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zamarłych. Wychodząc ze świątyni, ze stolika można zabrać kartki na wypominki. Intencje można składać w zakrystii.

7. Dziękuję sprzątającym kościół, paniom: Sylwii Janas, Bogusławie Gorzelnik, Renacie Marczak oraz panu Mirosławowi Dominiarczyk.

8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Janinę Bieżało ze Ściejowic. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie. Wieczny odpoczynek…

9. Składka w przyszłym tygodniu inwestycyjna. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.