Najnowsze wpisy
Maj 2020

Intencje Mszy Świętych
01. maja – 31. maja 2020

piątek 01.05
godz. 18.00
  • + Stanisław Miś, synowie Józef i Stanisław
  • + Rozalia Kapusta (od syna Andrzeja z rodziną)
sobota 02.05
godz. 7.00
+ Zofia i Stanisław Sotwin
godz. 18.00
  • + Stanisława (ona) Pucz (od Jacka i Ewy Pucz)
  • + Ryszard Kozakiewicz (od cioci Krystyny z Borku)

Niedziela 03.05

godz. 8.00

+ Jan i Zofia Karaś, + Józef i Maria Żołnierczyk zmarli z rodziny

godz. 9.00

+ Władysław Suchan (od siostry)

godz. 10.30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zofii

po majówce

godz. 15.30

+ Kazimierz i Pelagia Zajda
poniedziałek 04.05
godz. 18.00
  • + Jan i Rozalia Wąsik z rodziną
  • + Jan Horoszko (od rodz. Matys)
Wtorek 05.05
godz. 18.00
  • + Józef i Melania Zajda
  • + Adela Gruca (od kuzynki Heleny z Rącznej z rodzi.)
środa 06.05
godz. 18.00
  • + Helena, Urban Mądry i córka Zofia
  • + Leszek Suchocki (od Józefa Wąsik z rodz.)
czwartek 07.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 1)
  • + Kamila Milc (od Grażyny z mężem Franciszkiem)
piątek 08.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 2)
  • + Albin Skrzypoń (od syna Piotra z rodz.)
sobota 09.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 3)
  • + Helena Kuć (od wnuków z Podlasu)

Niedziela 10.05

godz. 8.00

+ Ludwik Rosek (greg. 4)

godz. 9.00

+ Maria Królik (od wnuka Krzysztofa z Dianą i córką Gają)

godz. 10.30

Dziękczynna w dniu urodzin Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej od syna Jana

po majówce

godz. 15.30

O Boże błogosławieństwo na naszych polach od III Róży Kobiet z Jeziorzan
poniedziałek 11.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 5)
  • + Ludwika (ona) Stopa (od Dyrekcji i Nauczycieli oraz Pracowników SP w Piekarach)
wtorek 12.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 6)
  • + Władysław Jedynak (od rodziny Przebindów)
środa 13.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 7)
  • + Maria Makowska (od chrześnicy Moniki z rodziną)
czwartek 14.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 8)
  • + Stanisław Tyrała (od syna Mieczysława z rodz.)
piątek 15.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 9)
  • + Władysław Suchan (od wnuka Łukasza z Eweliną i Krzysztofa z Martyną)
sobota 16.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 10)
  • + Stanisława (ona) Pucz (od Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z Myślenic)


Niedziela 17.05

godz. 8.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 11)
godz. 9.00
+ Józef Zaborowski (od żony Stanisławy)
godz. 10.30
+ Albin Skrzypoń (1 rocznica śmierci)

po majówce

godz. 15.30
Dziękczynna
poniedziałek 18.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 12)
  • + Józef Zaborowski (od syna Piotra z rodziną)
wtorek 19.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 13)
  • + Marian Sobesto (od brata Staszka z rodziną)
środa 20.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 14)
  • + Stanisław Grzesiak (od Barbary i Zbigniewa Dymek z rodziną)
czwartek 21.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 15)
  • + Stanisława (ona) Pucz (od Jacka i Ewy Pucz)
piątek 22.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 16)
  • + Anna Nowak (od rodz. Nowaków z Limanowej)
sobota 23.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 17)
  • + Danuta Jedynak (od rodz. Janasów z Dąbrowy)

Niedziela 24.05

godz. 8.00
+ Ludwik Rosek (greg. 18)
godz. 9.00
+ Maria Kapusta (od syna Tadeusza z rodziną)
godz. 10.30
+ Stanisław Stopa (15 rocznica śmierci)

po majówce

godz. 15.30
+ Antoni Witana (27 rocznica śmierci)
poniedziałek 25.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 19)
  • + Stanisława (ona) Kliś  (od córki Rozalii z mężem i rodziną)
wtorek 26.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 20)
  • + Maria Kapusta (od syna Ryszarda z rodziną)
środa 27.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 21)
  • + Anna Szymula (od córki Rozalii z mężem)
czwartek 28.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 22)
  • + Kazimiera Sobesto (od Anny Sobesto i syna Macieja)
piątek 29.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 23)
  • + Rozalia Kapusta (od Heleny Sroka z Rącznej)
sobota 30.05
godz. 18.00
  • + Ludwik Rosek (greg. 24)
  • + Ryszard Kozakiewicz (od rodz. Nowaków)

Niedziela 31.05

godz. 8.00
Zmarli Wypominani z dnia 27.05
godz. 9.00
+ Kazimiera Sobesto (od męża Jana)
godz. 10.30
+ Ludwik Rosek (greg. 25)

po majówce

godz. 15.30
+ Leszek Suchocki (o spokój duszy)

Druga intencja wyznaczona lub przyjęta 
tego dnia będzie odprawiona 
zaraz po pierwszej Mszy św. ok. 18.30

 

 

Poprzednie wpisy

Kwiecień 2020

Intencje Mszy świętych

01. kwietnia – 30. kwietnia 2020

środa 01.04
godz. 18.00
  • + Wiktoria Jezioro (1 rocznica śmierci)
  • + Stanisław Boroń
czwartek 02.04
godz. 7.00
+ Władysław Jedynak (od rodz. Ściseł)
godz. 7.30
+ Kamila Milc (od Kazimiery i Jana Sobesto)
godz. 18.00
+ Paweł Gruca (od narzeczonej Izabeli...

Czytaj dalej >

Marzec 2020

Intencje Mszy świętych

01. marca – 31. marca 2020

Niedziela 01.03

godz. 8.00

+ Józef Janas (20 rocznica śmierci)

godz. 10.30

+ Mieczysław i Maria Jedynak oraz córki: Maria i Aniela

po Gorzkich Żalach

godz. 15.45

+ Tadeusz Janas
poniedziałek 02.03
godz. 17.00
...

Czytaj dalej >

Luty 2020

Intencje Mszy świętych

01. lutego – 29. lutego 2020

Sobota 01.02
godz. 17.00
  • + Maria, + Błażej, + Jan Gruca
  • + Marian Sobesto (od żony Aliny)

Niedziela 02.02

godz. 8.00

  • + Józefa (ona) Adamczyk 12 roczn. śmierci
  • Za Parafian

godz. 10.30

+ Józef i Anna Kapusta
P...

Czytaj dalej >

Styczeń 2020

Intencje Mszy świętych

01. stycznia – 31. stycznia 2020

Środa 
01.01. Nowy Rok
Św. Bożej Rodzicielki
godz. 8.00
  • + Stanisław Stopa (greg. 4)
  • + Władysław Jedynak (od Stanisławy i Tadeusza Przebinda)
godz. 10.30
+ Władysław i Rozalia Karolus
godz. 15.00
Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu Danuty i Stanisława Janas z prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiek...

Czytaj dalej >

Grudzień 2019

Intencje Mszy świętych

01. grudnia – 31. grudnia 2019

niedziela 01.12

godz. 8.00

  • + Andrzej Kapusta
  • Zmarli z Rodzin II Róży Mężczyzn z Jeziorzan i Ściejowic

godz. 10.30

+ Eugeniusz Ożóg
poniedziałek

02.12

godz. 17.00
  • + Aniela i Andrzej Przebinda, syn Władysław i + Weronika Kubiś
  • ...

Czytaj dalej >

Listopad 2019

Intencje Mszy świętych

01. listopada – 30. listopada 2019

piątek

Wszystkich

Świętych

01.11

godz. 8.00
1. + Andrzej Kapusta i + Anna Kuć
2. W intencji zmarłych z rodzin pielgrzymujących do Tuchowa i Odporyszowa
godz. 10.30
+ Jan i Józefa (ona) + Władysław Adamczyk
godz. 14.00
Zmarli wypominani
sobota 

02.11...


Czytaj dalej >