Najnowsze wpisy
Kwiecień 2019

Intencje Mszy świętych

01. kwietnia – 30. kwietnia 2019

Poniedziałek 01.04
godz. 18.00
+ Władysław Jedynak od chrześnicy Marysi z córką Joanną
Wtorek 02.04
godz. 7.00
+ Józef Wsołek od Stanisława i Teresy Czepiec
Środa 3.04
godz. 18.00
+ Władysława Paliś od wnuczki Eweliny , wnuka Grzegorza i Mariusza z rodz.
Czwartek 4.04
godz. 7.00
+ Stanisław Adamczyk od Tadeusza z rodz.
Piątek 5.04
godz. 18.00
+ Stanisław Jasiołek od kuzynki z Lublina
Sobota 6.04
godz. 18.00
+ Rozalia Karolus od brata z rodz.

Niedziela 7.04

godz. 8.00
O Boże błogosławieństwo od Róży Kobiet ze Ściejowic
godz. 10.30
+ Jan Boryś
po gorzkich żalach
godz. 15.45
+ Aniela Józefczyk i + Franciszek mąż
Poniedziałek 08.04
godz. 18.00
+ Stanisław Michałek od córki Stanisławy z mężem i dziećmi
Wtorek 09.04
godz. 7.00
+ Władysława Taborska od brata Andrzeja
Środa 10.04
godz. 18.00
+ Rozalia Karolus od siostry z rodz.
Czwartek 11.04
godz. 8.00
O Zdrowie dla Pawła
 
godz. 10.00
+ Józef Przebinda
 
godz. 18.00
+ Ludwika Taborska od  Państwa Taborskich – Tadeusza z rodz.
Piątek 12.04
godz. 8.00
+ Lucyna Grubecka od Grażyny Grzesiak z rodz.
 
godz. 10.00
Za Zmarłych
 
godz. 18.00
+ Władysław Jedynak od bratanicy Danuty
Sobota 13.04
godz. 8.00
+ Józef Pac od kuzynki Ewy z mężem Janem i rodz. Żołnierczyk
 
godz. 16.00
Za Zmarłych
 
godz. 18.00
+ Stanisław Michałek od Zakładu Pogrzebowego Vładex z Liszek

Niedziela 14.04

godz. 8.00

  • Ewa i Mieczysław Nowak
  • + Andrzej Kapusta

godz. 10.30

+ Barbara Rosek

po gorzkich żalach

godz. 15.45

O zdrowie dla Marty
Poniedziałek 15.04
godz. 18.00
+ Stanisław Michałek od rodz. Mrowiec z Wadowic
Wtorek 16.04
godz. 7.00
+ Lucyna Grubecka od rodz. Klitów
Środa 17.04
godz. 7.00
O zdrowie dla Pawła
Wielki Czwartek 18.04
godz. 18.00
  • Dziękczynna w I rocznicę Komunii św.
  • Dziękczynna w intencji kapłanów pracujących w tutejszej parafii z okazji dnia kapłańskiego.
Wielki Piątek 19.04
godz. 18.00
Obrzędy Wielkiego Piątku
Wielka Sobota Wigilia Paschalna
20.04
godz. 19.00
  • + ks. Marek Sobesto
  • + Andrzej Zemirek 3 rocznica śmierci i + Rozalia i Kazimierz Kamieniarz

Niedziela Zmartwychwstania 21.04

godz. 7.00

  • + Andrzej Kapusta, + Jan i Helena Nowak, + Maria i Piotr Kapusta
  • Za parafian

godz. 10.30

+ Jan Sobesto, + Stanisław Sobesto

Poniedziałek Wielkanocny

22.04

godz. 8.00
Za Parafian od II Róży Mężczyzn
godz. 10.30
+ Sławomir Wsołek
Wtorek 23.04
godz. 7.00
+ Stanisław Michałek od wnuków Kamila i Jacka
Środa 24.04
godz. 18.00
Zmarli wypominani
Czwartek 25.04
godz. 7.00
+ Stanisław Jasiołek od siostry Anny
Piątek 26.04
godz. 18.00
+ Rozalia Karolus od III Róży Kobiet z Jeziorzan
Sobota 27.04
godz. 18.00
+ Maciej i Tekla Karaś i zm. z rodz.
Niedziela 28.04
godz. 8.00
Dziękczynna w 58 rocznice ślubu Marii i Ludwika Rosek i 33 roczn. ślubu Agaty i Władysława Rosek
godz. 9.30
Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Zofii i Zbigniewa Zajda
Suma odpustowa
godz. 11.30
Za parafian
Poniedziałek 29.04
godz. 18.00
  • + Wiesław Taborski od brata Tadeusza z rodz.
  • + Władysława Paliś od syna Stanisława
Wtorek 30.04
godz. 7.00
+ Władysława Paliś od córki Stasi z mężem

Poprzednie wpisy

Marzec 2019

Intencje Mszy św.

01.03 -31.03.2019

Piątek 01.03
godz. 17.00
Zmarli z rodzin Jedynaków, Baranów, Zamysłowskich i Zychów
Sobota 02.03
godz. 17.00
+ Adam Żak

Niedziela 03.03

godz. 8.00
+ Helena i Józef Boroń i + Rozalia Sermet
godz. 10.30
+ + Kazimierz i Pelagia Zajda
godz. 15....

Czytaj dalej >

Luty 2019

Intencje Mszy św.

01.02 -28.02.2019

 

Piątek 01.02
godz. 17.00
+ Zdzisław Pysno 1 roczn. śmierci
Sobota 02.02
Ofiarowanie Pańskie
godz. 7.00
+ Maria, Błażej, Jan Gruca
godz. 17.00
+ Zmarli Bracia z I Róży Mężczyzn

Niedziela 03.02

godz. 8.00
  • Józefa (ona) Adamczyk
  • ...

Czytaj dalej >

Styczeń 2019

Intencje Mszy świętych

01.01 – 31.01.2019

 

Wtorek 01.01

Nowy Rok

godz. 8.00
Za zmarłych z Rodzin pielgrzymujących do Kalwarii i Wadowic
godz. 10.30
+ Mieczysław Kliś
godz. 15.00
+ Władysława Taborska (greg. 6)
Środa 02.01
godz. 7.00
+ Władysława Taborska (greg. 7)
Czwartek 03.01 ...

Czytaj dalej >

Grudzień 2018

Intencje Mszy św.

01.12 -31.12.2018

Sobota 01.12
godz. 17.00
+ Jolanta Oleńska od Mariusza z żoną i + Marek Karaś

Niedziela 02.12

godz. 8.00
+ Anna i Władysław Rospond
godz. 10.30
+ Zofia Karaś, + Jan Karaś, + Józef i Maria Żołnierczyk
Poniedziałek 03.12
godz. 17.00
+ Jan i Maria Ryskala, syn Józef ...

Czytaj dalej >

Listopad 2018

Intencje Mszy św.

01.11 -30.11.2018

Czwartek 01.11

Wszystkich Świętych

godz. 8.00
  • + Andrzej Kapusta i + Anna Kuć
  • + Jan i Józefa Adamczyk, syn Stanisław
godz. 10.30
+ Zofia Jaworska 3 roczn. śm. + Stanisław Makowski i syn Stanisław
godz. 14.00
++ Zmarli wypominani w wypominkach
Piątek 02.11
godz. 17.00 ...

Czytaj dalej >

Październik 2018

Intencje Mszy świętych

01.10 – 31.10.2018

Poniedziałek 01.10
godz. 18.00
+ Władysław Adamczyk (greg. 4)
Wtorek 02.10
godz. 18.00
+ Władysław Adamczyk (greg. 5)
Środa 03.10
godz. 18.00
+ Władysław Adamczyk (greg. 6)
Czwartek 04.10
godz. 18.00
+ Władysław Adamczyk (greg. 7) ...

Czytaj dalej >