Intencje Mszy świętych
01. czerwca – 30. czerwca 2020
poniedziałek 01.06
|
godz. 18.00
|
|
Wtorek 02.06
|
godz. 7.00
|
|
środa 03.06
|
godz. 18.00
|
|
czwartek 04.06
|
godz. 7.00
|
|
piątek 05.06
|
godz. 18.00
|
|
sobota 06.06
|
godz. 18.00
|
|
Niedziela 07.06 |
godz. 8.00 |
Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Agaty z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu
|
godz. 9.00 |
+ Stanisława (ona) Pucz (od personelu oddziału chirurgii urazowo ortopedycznej z Myślenic)
|
|
godz. 10.30 |
+ Stanisław Michałek
|
|
godz. 15.00 |
+ Stanisław i Elżbieta
|
|
poniedziałek 08.06
|
godz. 18.00
|
|
wtorek 09.06
|
godz. 7.00
|
|
środa 10.06
|
godz. 18.00
|
|
czwartek 11.06 Boże Ciało
|
godz. 8.00
|
+ Joanna Tyrka
|
godz. 9.00
|
+ Anna Nowak (od sąsiadów)
|
|
godz. 10.30
|
+ Kazimierz i Maria Wrona i syn Stanisław
|
|
godz. 15.00
|
Za Parafian
|
|
piątek 12.06
|
godz. 18.00
|
|
sobota 13.06
|
godz. 18.00
|
|
Niedziela 14.06 |
godz. 8.00
|
+ Aniela, + Andrzej, + Władysław Przebinda, + Weronika Kubiś
|
godz. 9.00
|
+ Władysław Suchan (od córki Elżbiety z rodziną)
|
|
godz. 10.30
|
+ Rudolf Ryskala, żona Maria, + Rozalia Skrzyńska,
+ Tadeusz Mietła |
|
godz. 15.00
|
+ Kamila Milc (od rodz. Pasternak i Piętak)
|
poniedziałek 15.06
|
godz. 18.00
|
|
wtorek 16.06
|
godz. 18.00
|
|
środa 17.06
|
godz. 18.00
|
|
czwartek 18.06
|
godz. 18.00
|
|
piątek 19.06
|
godz. 18.00
|
|
sobota 20.05
|
godz. 18.00
|
+ Tekla i Maciej Karaś i zmarli z rodziny
|
Niedziela 21.06 |
godz. 8.00
|
+ Andrzej Kapusta, + Janina i + Józef Pyla
|
godz. 9.00
|
+ Anna Nowak (od sąsiadów)
|
|
godz. 10.30
|
+ Jan, + Władysława (ona) + Jan i Anna Taborscy
|
|
godz. 15.00
|
+ Stanisława (ona) Pucz (od Doroty i Ludomira Konstantych)
|
|
poniedziałek 22.06
|
godz. 18.00
|
|
wtorek 23.06
|
godz. 7.00
|
|
środa 24.06
|
godz. 18.00
|
Zmarli Wypominani
|
czwartek 25.06
|
godz. 7.00
|
+ Józef Zaborowski (od Zakładu Pogrzebowego Vładex z Liszek)
|
piątek 26.06
|
godz. 18.00
|
W intencji Bogu wiadomej
|
sobota 27.06
|
godz. 18.00
|
Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Pauliny i Michała Ludwikowskich
|
Niedziela 28.06 |
godz. 8.00
|
+ Władysław Adamczyk
|
godz. 9.00
|
+ Zofia i Józef Grzesiak
|
|
godz. 10.30
|
+ Władysław Nowak
|
|
godz. 15.00
|
+ Kazimiera Sobesto (od córki Anny z mężem u wnukami)
|
|
poniedziałek 29.06
|
godz. 7.00
|
+ Ludwik Rosek (od rodz. Brańków z bliskimi)
|
godz. 18.00
|
+ Stanisława (ona) Pucz (od przyjaciół)
|
|
wtorek 30.06
|
godz. 7.00
|
+ Helena Dołhańczyk (od sąsiadów)
|
Druga intencja wyznaczona lub przyjęta
tego dnia będzie odprawiona
zaraz po pierwszej Mszy św. ok. 7. 30 lub 18.30