II Niedziela Zwykła - 14.01.2018

Dzisiejsza niedziela w Kościele to 104. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Wśród migrantów znajdują się też rzesze Polaków, przebywających poza granicami naszego kraju. Otoczmy ich naszą modlitwą.
Na Mszy św. o godz. 10:30 będziemy gościć dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca – Ziemia Lisiecka, które uświetnią liturgię Mszy św., a po niej zaproszą Nas do wspólnego kolędowania.

Młodzież oazowa chce bardzo serdecznie zaprosić wszystkich parafian na Jasełka, które odbędą się dziś w Strażnicy OSP w Jeziorzanach o godzinie 15:30.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

• w środę – wspomnienie św. Antoniego – opata,
  • w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

Serdeczne podziękowania dla sprzątających kościół, paniom Annie Śmiech, Barbarze Bajon i Annie Gruca.
Składam serdeczne podziękowania za spotkanie, wspólną modlitwę podczas tegorocznej kolędy wszystkim parafianom. Bóg zapłać.

Polecam lekturę Gościa Niedzielnego, wtóry jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła.

Msze św. we wtorek i czwartek o godzinie 7.00 rano, w pozostałe dni tygodnia o godzinie 17.00.
Zebranie wiejskie Pani Sołtys Ściejowic serdecznie zaprasza na zebranie wiejskie dziś o godzinie 16.00 w szatni sportowej w Ściejowicach.