Intencje Mszy świętych
01.kwietnia – 30.kwietnia 2022
piątek 01.04
|
godz. 18:00
|
+Zbiorowa
|
sobota 02.04
|
godz. 18:00
|
+Anna +Wawrzyniec Nowak
|
Niedziela 03.04 |
godz. 8:00
|
+ ks. abp Stanisław Nowak od parafian z Jeziorzan
|
godz. 10:30
|
+Pelagia +Kazimierz - Zajda
|
|
godz. 15:30
|
+Robert Meus od Tomasza z rodziną
|
|
poniedziałek 04.04
|
godz. 18:00
|
+Robert Meus od Aleksandry i Tadeusza Kapustów z Rącznej
|
wtorek 05.04
|
godz. 7:00
|
+Zofia Ochmańska
|
środa 06.04
|
godz.18:00
|
+Jan Przebinda od syna Grzegorza z Rodziną
|
czwartek 07.04
|
godz. 8:00
|
+Zofia Ochmańska od syna Mariana
|
godz.18:00
|
o Boże Błogosławieństwo dla członków i rodzin I Róży Męskiej z Jeziorzan
|
|
piątek 08.04
|
godz. 8:00
|
+ks. Marek Sobesto +Kazimiera - mama
|
godz.18:00
|
+Zbiorowa
|
|
sobota 09.04
|
godz. 8:00
|
+Anna +Wawrzyniec Janas +Maria +Marian Starowicz
|
godz. 18:00
|
+Za Zmarłych Pielgrzymów wypominanych na Dróżkach do Kalwarii Zebrzydowskiej z sierpnia 2021r.
|
|
Niedziela Palmowa 10.04 |
godz. 8:00
|
+Jan +Józefa Adamczyk +Władysław syn
|
godz. 10:30
|
+Józef Prusakiewicz +Bronisława - żona
|
|
godz. 15:30
|
Za Parafian
|
|
poniedziałek 11.04
|
godz. 18:00
|
+Teresa Makowska -1 r. śm. - od córki Katarzyny z mężem i synem
|
wtorek 12.04
|
godz. 7:00
|
+Olga Firlej – od Przyjaciół rodziny
|
środa 13.04
|
godz. 18:00
|
+Andrzej Przebinda – od żony
|
Wielki Czwartek 14.04
|
godz. 18:00
|
+Ks. Józef Obyrtacz od ministrantów i lektorów
|
Wielki Piątek 15.04
|
|
WIELKI PIĄTEK
|
Wielka Sobota 16.04
|
godz. 18:00
|
+Ks. Józef Obyrtacz od Rady Parafialnej
|
Zmartwychwstanie 17.04 |
godz. 7:00
|
+Ewa +Mieczysław Nowak +Helena Janas
|
godz. 10:30
|
+Za Parafian
|
|
godz. 12:00
|
+Mieczysław Rosek od syna Mateusza z żoną Małgorzatą
|
|
Poniedziałek 18.04 |
godz. 8:00
|
+Andrzej Kapusta +Anna Kuć +Janina +Józef Pyla
|
godz. 10:30
|
+Olga Firlej – od Stefanii i Mieczysława Lipińskich z rodziną
|
|
godz. 12:00
|
Za Parafian
|
|
wtorek 19.04
|
godz. 7:00
|
+Mirosław Królikowski – od sąsiadów Tyrałów
|
środa 20.04
|
godz. 18:00
|
+Teresa Makowska od córki Barbary z mężem i synami
|
czwartek 21.04
|
godz. 7:00
|
+ Władysław Kowalik + Maria - żona
|
piątek 22.04
|
godz. 18:00
|
+Zbiorowa
|
sobota 23.04
|
godz. 18:00
|
+Józef Żak
|
Niedziela 24.04 |
godz. 8:00
|
+Edward Sotwin +Wojciech +Katarzyna Adamczyk
|
godz. 10:30
|
+Józefa (f) +Albin Królik
|
|
godz. 12:00
|
Za Parafian
|
|
poniedziałek 25.04
|
godz. 18:00
|
+Rozalia Królik +Józef – mąż +Władysława (f) Smok +Stanisław - mąż
|
wtorek 26.04
|
godz. 7:00
|
+Mieczysław Rosek od brata Władysława z żoną Agatą
|
środa 27.04
|
godz. 18:00
|
O Boże Błogosławieństwo dla Parafian od II Róży Mężczyzn z Jeziorzan i Ściejowic
|
czwartek 28.04
|
godz. 7:00
|
+ Stanisław Bujas
|
piątek 29.04
|
godz. 18:00
|
+Zbiorowa
|
sobota 30.04
|
godz. 18:00
|
Dziękczynna z prośbą o Boże Błog. dla Eugenii i Franciszka Lelek
w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa |
01.04 – 18.00 |
+ ks abp Stanisław NOWAK
|
|
+ ks. Józef OBYRTACZ od rodziny Myrdko
|
|
+ Olga FIRLEJ – od Rodziny Jedynak
|
|
+ Aniela JANAS – od Władysławy i Władysława Karolus
|
|
+ Stanisław JANAS od I Róży Mężczyzn
|
|
+ Stanisław MANIA od sąsiadów i znajomych
|
|
+ Zofia MANIA od sąsiadów
|
|
+ Stanisław PRZEBINDA od sołtysa i Rady Sołeckiej sołectwa Kopanka
|
|
+ Władysław KUKOWSKI od Anny i Rafała Marek z dziećmi
|
|
+ Zofia OCHMAŃSKA od Rodziny Gierlachów z Komborni
|
|
+ Anna SZYMULA od Rodziny Gruców
|
|
+ Teresa MAKOWSKA od chrześniaka Roberta z żoną i dziećmi
|
|
+ Piotr PACIOREK od klubu sportowego Wisła Jeziorzany
|
|
+ Zofia +Stefan KACZOR
|
|
+ Stanisława STĘPSKA od rodziny Małuchów z Konar
|
|
|
08.04 – 18.00 |
+ ks abp Stanisław NOWAK
|
|
+ ks. Józef OBYRTACZ od animatorek Ruchu Światło Życie z Jeziorzan
|
|
+ Stanisław MANIA od sąsiadów i znajomych
|
|
+ Zofia MANIA od sąsiadów
|
|
+ Stanisław PRZEBINDA od chrześnicy Marty z rodziną
|
|
+Władysław KUKOWSKI od Małgorzaty i Józefa Kozak z synem Danielem
|
|
+ Zofia OCHMAŃSKA od Rodziny Janików z Lipowej
|
|
+ Anna SZYMULA od Rodziny Płatków
|
|
+ Jan PRZEBINDA od byłego kościelnego Karola Białek
|
|
+ Teresa MAKOWSKA od Małgorzaty i Pawła Pieczara
|
|
+ Piotr PACIOREK od Agnieszki Wiemer z rodziną
|
|
+ Stanisława STĘPSKA od rodziny Skrzyńskich
|
|
+ Sławomir WSOŁEK
|
15.04 – 18.00 |
WIELKI PIĄTEK |
22.04 – 18.00 |
+ ks abp Stanisław NOWAK
|
|
+ ks. Józef OBYRTACZ od LKS Wisła Jeziorzany
|
|
+ Olga FIRLEJ – od Rodziny Tuszewskich z Brzeźnicy
|
|
+ Aniela JANAS – od Danuty i Mariana Mastek
|
|
+ Stanisław JANAS od rodziny Soleckich
|
|
+ Stanisław MANIA od sąsiadów i znajomych
|
|
+ Zofia MANIA od sąsiadów
|
|
+ Stanisław PRZEBINDA od rodziny Galosów
|
|
+ Władysław KUKOWSKI od Barbary i Zdzisława Meus
|
|
+ Zofia OCHMAŃSKA od Rodziny Janików z Akacjowej
|
|
+ Anna SZYMULA od Rodziny Wąsik z Czernichowa
|
|
+ Jan PRZEBINDA od Jarka z Rodziną
|
|
+ Teresa MAKOWSKA od siostry Kazimiery Wolak
|
|
+ Piotr PACIOREK od sąsiadów Lelków z rodziną
|
|
|
29.04 – 18.00 |
+ ks abp Stanisław NOWAK
|
|
+ ks. Józef OBYRTACZ od Róży Kobiet ze Ściejowic
|
|
+ Olga FIRLEJ – od Rodziny Igłów
|
|
+ Aniela JANAS – od Kazimierza i Bernadetty Karolus
|
|
+ Stanisław JANAS od byłego kościelnego Karola Białek
|
|
+ Stanisław MANIA od sąsiadów i znajomych
|
|
+ Zofia MANIA od sąsiadów
|
|
+ Stanisław PRZEBINDA od chrześnicy Bożeny
|
|
+ Władysław KUKOWSKI od Marii i Tadeusza Meus
|
|
+ Zofia OCHMAŃSKA od Piotrka i Celiny Gierlach
|
|
+ Anna SZYMULA od Rodziny Grzesiaków i Tyrałów z Rącznej
|
|
+ Jan PRZEBINDA od od Firmy Pogrzebowej Vładex z Liszek
|
|
+ Teresa MAKOWSKA od Sławomira i Magdaleny Paprockich z dziećmi
|
|
+ Piotr PACIOREK od rodziny Szymulów
|
|
|