Intencje Mszy świętych
01. listopada – 30. listopada 2020
Niedziela 01.11 |
godz. 8.00 |
+ Helena i + Urban Mądry i córka + Zofia
|
godz. 10.30 |
+ Stanisława (ona) Pucz (od Barbary i Andrzeja Dziewońskich)
|
|
godz. 14.00 |
Zmarli wypominani w wypominkach
|
|
poniedziałek 02.11
|
godz. 7.00
|
+ Piotr Paciorek od liturgicznej Służby Ołtarza z Jeziorzan i Ściejowic.
|
godz. 17.00
|
+ Andrzej Kapusta i + Anna Kuć
|
|
wtorek 03.11
|
godz. 7.00
|
+ Lucyna Grubecka (od siostry Elżbiety i Iwona)
|
środa 04.11
|
godz. 17.00
|
+ Albin Skrzypoń (od żony i syna Kazimierza)
|
godz. 17.30
|
+ Helena Kuć (od teściowej Jolanty i Zofii Jedynak)
|
|
czwartek 05.11
|
godz. 7.00
|
+ Lucyna Grubecka (od chrzestnej matki Woźniakowej)
|
piątek 06.11
|
godz. 17.00
|
+ Kazimiera Sobesto (od Róży Kobiet ze Ściejowic)
|
sobota 07.11
|
godz. 17.00
|
+ Rozalia i Stefan Stępscy i zmarli synowie
|
Niedziela 08.11 |
godz. 8.00 |
+ Stefan Wąsik
|
godz. 9.30 |
+ Helena i Franciszek Tyrka
|
|
godz. 11.00 |
+ Rozalia i Józef Sobesto (26 roczn. śmierci - od syna Edwarda z rodz).
|
|
poniedziałek 09.11
|
godz. 17.00
|
+ Joanna Tyrka (10 rocznica śmierci)
|
godz. 17.30
|
+ Albin Skrzypoń (od córki Elżbiety z rodz.)
|
|
wtorek 10.11
|
godz. 7.00
|
+ Maria Królik (od wnuka Mariusza z żoną i córką)
|
środa 11.11
|
godz. 17.00
|
+ Władysław Adamczyk, + Jan i Józefa (ona) Adamczyk
|
|
godz. 17.30
|
+ Piotr Paciorek (od liturgicznej służby ołtarza z Jeziorzan)
|
czwartek 12.11
|
godz. 7.00
|
+ Władysław Jedynak (od Sławka z rodz.)
|
piątek 13.11
|
godz. 17.00
|
+ Helena i + Jan Nowak
|
sobota 14.11
|
godz. 17.00
|
+ Franciszka (ona) i + Józef Suchan
|
godz. 17.30
|
O Boże błogosławieństwo dla Emilii i rodziny
|
|
Niedziela 15.11 |
godz. 8.00 |
+ Stefan, Władysława (ona) Przebinda, + Kazimierz Pałka i + Maria Zięcik
|
godz. 9.30 |
Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Bożeny i Wojciecha SERMET z prośbą o opiekę Bożą za wstawiennictwem Matki Bożej
|
|
godz. 11.0 |
+ Jan i Józefa Adamczyk i syn + Władysław
|
|
poniedziałek 16.11
|
godz. 17.00
|
+ Ludwik Rosek (od chrześniaka Tadeusza)
|
godz. 17.30
|
+ Jan Horoszko (od koleżanki Anny Toboły)
|
|
wtorek 17.11
|
godz. 7.00
|
+ Adela Gruca (od sąsiadów Skrzyńskich)
|
środa 18.11
|
godz. 17.00
|
W intencji Bogu wiadomej
|
godz. 17.30
|
+ Leszek Suchocki (od Wiktorii i Władysława)
|
|
czwartek 19.11
|
godz. 7.00
|
+ Maria Kapusta (od pana kościelnego Karola Białek)
|
piątek 20.11
|
godz. 17.00
|
+ Andrzej Skrzypoń i + Tadeusz
|
sobota 21.11
|
godz. 17.00
|
+ Rozalia Janas
|
Niedziela 22.11 |
godz. 8.00 |
+ Maria Sikora (od bratowej Rozalii z Rącznej)
|
godz. 9.30 |
Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Barbary i Józefa Dominiarczyk z prośbą o opiekę Bożą za wstawiennictwem Matki Bożej
|
|
godz. 11.00 |
+ Zofia i + Tadeusz Nowak
|
|
poniedziałek 23.11
|
godz. 17.00
|
+ Jan i + Aniela Boroń
|
|
godz. 17.30
|
+ Anna Nowak (od rodz. Rosków z Rącznej)
|
wtorek 24.11
|
godz. 7.00
|
+ Jan Horoszko (od Marty i Bogumiła Paluch)
|
środa 25.11
|
godz. 17.00
|
+ Zmarli Wypominani
|
godz. 17.30
|
+ Katarzyna, Ludwik KAŁUSCY
|
|
czwartek 26.11
|
godz. 7.00
|
+ Albin Skrzypoń (od Tadeusza Stopy z rodz.)
|
piątek 27.11
|
godz. 17.00
|
+ Stanisław Tyrała (od wnuczki Katarzyny z rodz.)
|
sobota 28.11
|
godz. 17.00
|
W intencji Bogu wiadomej
|
Niedziela 29.11 |
godz. 8.00
|
O Boże błogosławieństwo dla rodzin z naszej parafii od II Róży Mężczyzn z Jeziorzan i Ściejowic
|
godz. 9.30
|
Dziękczynna za 30 lat posługi Pana Kazimierza Karolusa – przewodnika kalwaryjskiego i wspólnego pielgrzymowania od pielgrzymów z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na kolejne lata
|
|
godz. 11.00
|
+ Katarzyna i + Wojciech Adamczyk i zmarli z rodz.
|
|
poniedziałek 30.11 |
godz. 17.00
|
+ Maciej i Maria Sotwin
|
|
godz. 17.30
|
+ Maria Królik (od Pana kościelnego Karola Białek)
|