Intencje Mszy św.
od 01 lutego do 28 lutego 2021
poniedziałek 01.02
|
godz. 17.00
|
+ Lucyna Grubecka (od męża)
|
wtorek 02.02
|
godz. 7.00
|
+ Błażej, Maria, Jan Gruca
|
godz. 17.00
|
O Boże błogosławieństwo dla rodzin od I Róży Kobiet ze Ściejowic
|
|
środa 03.02
|
godz. 17.00
|
+ Jan Przebinda
|
czwartek 04.02
|
godz. 7.00
|
+ Maria Królik (od wnuków z Jeziorzan z rodziną)
|
piątek 05.02
|
godz. 17.00
|
+ Aniela Matys i rodzice + Franciszek i Katarzyna
|
sobota 06.02
|
godz. 17.00
|
+ Aniela Sobesto (od chrześniaka)
|
godz. 17.30
|
+ Stanisława (ona) Pucz 1 rocznica śmierci
|
|
Niedziela 07.02
|
godz. 8.00
|
+ Zmarli Bracia z I Róży Mężczyzn z Jeziorzan
|
godz. 9.30
|
+ Piotr Paciorek (od rodziców i rodzeństwa)
|
|
godz. 11.00
|
+ Małgorzata Sikora (6 rocznica śmierci)
|
|
godz. 15.00
|
+ Anna Nowak (od wnuczki Małgosi z rodziną)
|
|
poniedziałek 08.02
|
godz. 17.00
godz. 17.30 |
+ Helena i Jan Nowak
O zdrowie dla Jolanty. |
wtorek 09.02
|
godz. 7.00
|
+ Anna Szymula (od wnuczki Grażyny z rodziną)
|
środa 10.02
|
godz. 17.00
|
+ Aniela Boroń (od sąsiadów)
|
czwartek 11.02
|
godz. 7.00
|
+ Helena Kuć (od Kazimiery i Jana Sobesto)
|
piątek 12.02
|
godz. 17.00
|
+ Danuta Jedynak – 1 rocznica śmierci
|
sobota 13.02
|
godz. 17.00
|
+ Władysław Kapusta (od rodziny Stelmach)
|
Niedziela 14.02
|
godz. 8.00
|
+ ks. Tomasz Sobesto
|
godz. 9.30
|
+ Ludwika (ona), + Stanisław Stopa (w rocznicę śmierci)
|
|
godz. 11.00
|
Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Julii i bliskich z rodziny
|
|
godz. 15.00
|
+ Anna Szymula (od wnuczki Natalii z rodziną)
|
|
poniedziałek 15.02
|
godz. 17.00
|
+ Zofia Jazgar
|
wtorek 16.02
|
godz. 7.00
|
+ Albin Skrzypoń (od Piotra Dżyżdżyka)
|
środa 17.02 Środa Popielcowa |
godz. 7.00
|
+ Walenty i Władysława żona, Jan Andrzejewscy i
+ Józef |
godz. 17.00
|
+ Józef Zaborowski (od żony Stanisławy)
|
|
czwartek 18.02
|
godz. 7.00
|
+ Aniela Boroń (od sąsiadów)
|
piątek 19.02
|
godz. 17.00
|
+ Zdzisław Pysno
|
sobota 20.02
|
godz. 17.00
|
+ Jan, Rozalia Wąsik i zmarli z rodziny
|
Niedziela 21.02
|
godz. 8.00
|
+ ks. Tomasz Sobesto i + brat Józef
|
godz. 10.30
|
++ Zmarłe siostry z III Róży kobiet z Jeziorzan
|
|
po Gorzkich Żalach
|
godz. 15.45
|
+ Zofia Dominarczyk i siostra Anna
|
poniedziałek 22.02
|
godz. 17.00
|
+ Aniela Ożóg (od najbliższych rodziny)
|
wtorek 23.02
|
godz. 7.00
|
+ Maria Kapusta (od wnuka Mariusza z żoną)
|
środa 24.02
|
godz. 17.00
|
Zmarli Wypominani
|
czwartek 25.02
|
godz. 7.00
|
+ Andrzej Skowronek (od Firmy Pogrzebowej Vładex z Liszek)
|
piątek 26.02
|
godz. 17.00
|
+ Józef i Melania Zajda
|
sobota 27.02
|
godz. 17.00
|
+ Anna Nowak (od sąsiadów)
|
Niedziela 28.02
|
godz. 8.00
|
+ Stanisław Michałek i zmarli z rodziny
|
godz. 9.30
|
+ Rozalia, Jan Wąsik i zmarli z rodziny
|
|
godz. 11.00
|
+ Maria Królik (1 rocznica śmierci od Stanisława z żoną)
|
|
po Gorzkich Żalach
|
godz. 15.45
|
+ Maria i Jan Kumerscy
|