Weekendowa Oaza Modlitwy

Wspaniali ludzie dużo słońca i jeszcze więcej Pana Boga to przepis na udany weekend. Tak spędziliśmy październikowy weekend w towarzystwie oazy z Salwatora, Luboczy i Liszek.

Tematem wyjazdu były nasze RELACJE w stosunku do Boga i innych ludzi. Wieczory mijały nam na integracji oraz zabawach, podczas których także lepiej się poznawaliśmy. Nie zabrakło stałych elementów jak śpiew, czy spotkania w grupach, gdzie mogliśmy spojrzeć wspólnie na to co o relacjach ma do powiedzenia Pan Bóg przez Pismo Święte oraz podzielić się własnym doświadczeniem budowania relacji. Nie zabrakło także czasu na spotkanie z Jezusem w Mszy Świętej, adoracji i różańcu. Był też spacer podczas którego podziwialiśmy uroki najdłuższej wsi w Polsce. 

A wszystko to w atmosferze przyjaźni, otwartości i bliskości z Panem Bogiem. Dobrze rozpoczęty nowy rok formacyjny!