XXI Niedziela Zwykła - 21.08.2022

1. Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła paniom: Annie Stopa, Magdalenie Musiał, Magdalenie Zelech, Klaudii Kubiś-Kopacz oraz panu Wiesławowi Guzik.

Dziękuję także za prace wokół kościoła w tym tygodniu: pani Stanisławie Sobesto oraz panu Tadeuszowi Kowalik. Szczególne podziękowania dla Mirosława Suchan za wyczyszczenie i pozłocenie relikwiarza św. Jana Pawła II.

2. Msze św. w niedziele sierpnia o godzinie: 8:00; 10:30; 12:00. Natomiast po wakacjach niedzielne Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 11:30.

3. Msze św. w tym tygodniu we wtorek i czwartek o 7:00; natomiast pozostałe dni o 18:00.

4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, przeczytać można m.in. rozmowę z księdzem, który przeżył wypadek autokaru z pielgrzymami w Chorwacji.

5. W przyszłą niedzielę z racji ostatniej niedzieli miesiąca składka inwestycyjna. Bóg zapłać za składane ofiary, także za wpłacane na konto parafialne.

6. Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek - wspomnienie NMP Królowej
  • Wtorek - św. Róży z Limy, dziewicy
  • Środa - św. Bartłomieja, apostoła
  • Czwartek - św. Ludwika, króla
  • Piątek - Uroczystość MB Częstochowskiej
  • Sobota - św. Moniki

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wstawiennictwa Matki Bożej i opieki świętych Patronów.